PRINTING & POSTPRINTING
обладнання

Поставка
Інсталяція
Гарантія

Промислова та офісна техніка Ricoh, післядрукарське обладнання відомих виробників

Післядрукарське обладнанняБуклет мейкериMorgana PowerSquare 160 / PowerSquare 160VF

Morgana PowerSquare 160 / PowerSquare 160VF

товщина буклету: До 40 аркушів (80 г/м2)

мінімальний розмір буклету: 140х200 мм

максимальний розмір буклету: 370х620 мм

мінімальна щільність: 60 г/м2

максимальна щільність: 400 г/м2

зшивання: 2 картриджі зі скріпками (5 000 скріпок у картриджі)

подавання: ручне / висота стопи накладу 2х270 мм

укладання: Штабелювання висотою до 930 мм (окрім альбомних книг A4)

PowerSquare 160(VF) повністю задовольняють постійно зростаючий попит на високоякісні книги і буклети з пласким корінцем і є альтернативою термоклеєвому скріпленню. Функція визначення заданої товщини забезпечить виробництво книг оптимальної якості і професійного вигляду.На пласкому корінці, як і на корінцях книг з термоклеєвим скріпленням, можна друкувати текст, їх виготовлення більш просте, а собіватрість нижча.

Система Morgana PowerSquare 160 використовується при виробництві друкарської продукції, як то журнали, каталоги, буклети, невеликі книги тощо. Машина поєднує в собі відразу кілька функціональних можливостей, необхідних для виробництва різних друкованих продуктів: фальцювання, зшивання скобами, пласкування корінця і підрізку книжкового блоку. Використання даної системи дозволяє отримувати професійні брошури найвищого класу.

Авторегулювання кроку зшивання здійснюється відповідно до розміру аркуша в діапазоні від 105 до 150 мм.

На відміну від PowerSquare 160, де подавання блоків здійснюється вручну, версія PowerSquare 160VF комплектується вакуумним дволотковим автоподавачем і має можливість завантаження матеріалу довжиною до 540 мм, забезпечуючи тривалі безперервні виробничі цикли. Попередньо розібрані комплекти можуть бути поміщені в обидва лотки для більш довгих тиражів. Як альтернатива, в один з лотків можна завантажити обкладинки для їх об’єднання з розібраними комплектами.

< назад до списку обладнання

Зразки друку

Відеоогляд

Запитайте наших фахівців

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Мегатрейд

вул. Сім'ї Бродських, 31-33, Київ, 03057, Україна
+380 44 538-00-06
printsales@megatrade.ua
/megatrade
www.megatrade.ua

Через відділ друкарського і післядрукарського обладнання компанії Мегатрейд можна замовити найсучасніше друкарське промислове і офісне обладнання компанії Ricoh, а також лінійку післядрукарського обладнання відомих виробників.
Надаємо друкарське обладнання у довгострокову оренду, організуємо доставку і навчання операторів, здійснюємо технічне обслуговування з повною підтримкою гарантії виробника, пропонуємо угоди покопійного обслуговування і зручні сервісні пакети.

© 2024 Megatrade. All Rights Reserved.