PRINTING & POSTPRINTING
обладнання

Поставка
Інсталяція
Гарантія

Промислова та офісна техніка Ricoh, післядрукарське обладнання відомих виробників

Післядрукарське обладнанняБуклет мейкериMorgana PowerSquare 240 / PowerSquare 240VF

Morgana PowerSquare 240 / PowerSquare 240VF

товщина буклету: До 56 аркушів (70 г/м2), або до 52 аркушів (80 г/м2)

мінімальний розмір буклету: 120х200 мм

максимальний розмір буклету: 370х520 мм

мінімальна щільність: 60 г/м2

максимальна щільність: 300 г/м2

зшивання: 1 потужна шовна головка, 1-6 швів

подавання: ручне / висота стопи накладу 2х270 мм

укладання: Штабелювання висотою до 930 мм (окрім альбомних книг A4)

Morgana PowerSquare 224(VF) являє собою комплексну систему для виробництва книг, розроблену для потужних виробничих середовищ (великі друкарні, архіви, державні установи, видавничі доми). В одній машині для виробництва книг товщиною до 224 сторінок об’єднані чотири процеси: зшивання, фальцювання, формування плаского корінця і обрізка. Жодна інша система створення книг ані буклетмейкер не можуть запропонувати такої гнучкості.

Однією з унікальних особливостей PowerSquare 224(VF) є можливість зшивання шістьма скобами в одному корінці, що дозволяє створювати високопрофесійну якісну продукцію. Потужна шовна головка розрахована на накладення до 291 500 швів, що достатньо для виробництва прибл. 127 000 книг.

Система випускається в двох варіантах: автономна машина з ручним подаванням аркушів без можливості приєднання додаткового устаткування – PowerSquare 224 – і повністю автоматична версія PowerSquare 224VF з приєднаною станцією вакуумного дволоткового автоподавача, що забезпечує тривалі безперервні виробничі цикли. Попередньо розібрані комплекти можуть бути поміщені в обидва лотки для більш довгих тиражів. Як альтернатива, в один з лотків можна завантажити обкладинки для їх об’єднання з розібраними комплектами.

< назад до списку обладнання

Зразки друку

Відеоогляд

Запитайте наших фахівців

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Мегатрейд

вул. Сім'ї Бродських, 31-33, Київ, 03057, Україна
+380 44 538-00-06
printsales@megatrade.ua
/megatrade
www.megatrade.ua

Через відділ друкарського і післядрукарського обладнання компанії Мегатрейд можна замовити найсучасніше друкарське промислове і офісне обладнання компанії Ricoh, а також лінійку післядрукарського обладнання відомих виробників.
Надаємо друкарське обладнання у довгострокову оренду, організуємо доставку і навчання операторів, здійснюємо технічне обслуговування з повною підтримкою гарантії виробника, пропонуємо угоди покопійного обслуговування і зручні сервісні пакети.

© 2024 Megatrade. All Rights Reserved.